13-11-2017

Dnia 16 listopada ( czwartek ) o godzinie 16.15  zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie Rady Rodziców.

03-11-2017

Zapraszamy wszystkich Rodziców na zebrania grupowe, które odbędą się o godzinie 17.00, w następujących terminach :

8 listopada ( środa ) - grupa I "Mądre Żabki"

15 listopada ( środa ) - grupa III "Szczęśliwe Biedronki", grupa V "Małe Jaskółki" oraz grupa II "Zwinne Jaszczurki"

16 listopada ( czwartek ) - grupa VI "Tańczące Wiewiórki" oraz grupa IV "Małe Pszczółki"

03-11-2017

Dnia 30 listopada ( czwartek ) zapraszamy dzieci na Andrzejki, dzień wróżb, czarów, lania wosku.

Grupa I „Mądre Żabki”. Cześć! Jesteśmy jedną z najmłodszych grup w przedszkolu i jak na Mądre Żabki przystało dobrze wiemy, jak uchronić się przed bocianem. Dopiero się poznajemy, ale już wspaniale spędzamy tu razem czas. Jesteśmy bardzo odważni i małymi krokami zaczynamy tworzyć wspaniałą grupę. Bardzo lubimy zabawy ruchowe w sali i na terenie – czujemy się żabkami sportowcami. Chętnie malujemy, rysujemy i śpiewamy. Lubimy uczyć się nowych rzeczy, bo chcemy być jeszcze mądrzejszymi żabkami. Oto nasze zaproszenie dla Gości: „Kto ma kolor zielony- zapraszamy w nasze strony, niech przyjdzie lub przyleci – zapraszamy z ukłonem. Mądre Żabki Zielone (bocian wykluczony).

Grupa II "Zwinne jaszczurki" to wspaniała gromada 3- latków.  Tak, tak... jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu, ale za to bardzo odważną. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci i ciekawi świata. Interesujemy się  wszystkim, co nas otacza. Dużo czasu spędzamy na poznawaniu siebie i swoich pań, ale również na wspólnej zabawie. Przyswajamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów, staramy się być dla siebie mili, szanujemy swoją pracę i pracę kolegów. Kochamy śpiewać i tańczyć, chętnie też malujemy, rysujemy i lepimy z plasteliny. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym. Choć trudno nam się rozstać z rodzicami, to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania. Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie!

Grupa III „Szczęśliwe Biedronki”. Cześć, to my - wesoła gromada biedronek. Niektórzy z nas skończyli już 5 lat, a więc jeszcze rok i przejmiemy dumny tytuł "starszaków". Uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć i budować. Bardzo chętnie bierzemy udział w zajęciach ruchowych i plastycznych. Nasza sala jest kolorowa i pełna zabawek. Bardzo ją lubimy i czujemy się w niej bezpiecznie. Codziennie stajemy się coraz bardziej samodzielni, potrafimy dzielić się zabawkami i uczymy się pomagać sobie nawzajem. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam mnóstwo radości i nowe doświadczenia. Małymi kroczkami, stajemy się aktywnymi odkrywcami świata.

Grupa IV „Małe Pszczółki”. Cześć! Nasza grupa to super dzieciaki! Większość z nas skończyła już 4 lata! Uwielbiamy razem spędzać czas. Jak przystało na prawdziwe pszczółki, jesteśmy koleżeńscy, pracowici, zaradni i kulturalni. Bardzo lubimy przychodzić do naszego przedszkola i wspólnie się bawić. Czujemy się tutaj naprawdę bezpiecznie. Najbardziej podobają nam się zajęcia ruchowe, plastyczne, rytmiczne i zabawy na terenie w ogrodzie przedszkolnym.Bardzo lubimy budować różne konstrukcje. Przez cały czas uczymy się samodzielności i wychodzi nam już to coraz lepiej. Nasze Panie mówią, że jesteśmy małymi zuchami i nie mylą się ani troszeczkę.

Grupa V "Małe Jaskółki". To my - grupa "Małe jaskółki"- rośniemy jak na drożdżach. Dopiero co przybyliśmy do przedszkola, a teraz jesteśmy już najstarszą grupą. Poznaliśmy już wszystkie przedszkolne zwyczaje, dlatego miło, wesoło i szybko mijają nam dni. Wspólnie bawimy się, uczymy i odkrywamy otaczający nas świat. Chętnie śpiewamy i tańczymy. Lubimy też tworzyć- nasze prace plastyczne są bajecznie kolorowe. Potrafimy już budować piękne budowle, gotujemy dla lalek w kąciku kuchennym. Niektórzy z nas potrafią złożyć puzzle z bardzo wielu części. Zabawy na terenie przedszkolnym to super sprawa: lubimy zjeżdżać na zjeżdżalni, gonić się i huśtać. Jak na starszaków przystało, jesteśmy już bardziej ostrożni.  Wiemy, że trzeba uważać, żeby nie skrzywdzić kogoś ani siebie podczas zabawy. Bardzo się cieszymy, że tworzymy taką wesołą, zgraną grupę.

Grupa VI „Tańczące Wiewiórki”. Cześć! To my- roztańczone Wiewiórki. Większość z nas skończyła już 6 lat - jesteśmy najstarszą grupą w przedszkolu. Bardzo lubimy wspólnie spędzać czas, wtedy najczęściej bawimy się w kąciku kuchennym, wspólnie układamy klocki, rysujemy i opowiadamy sobie ciekawe historie. Ogromną radość sprawiają nam również spacery na terenie ogrodu przedszkolnego i zabawa na świeżym powietrzu. Chętnie bierzemy udział w zajęciach ruchowych, muzycznych i plastycznych. Bardzo dużą uwagę poświęcamy na kształcenie umiejętności samoobsługowych – jesteśmy w tym coraz lepsi. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych oraz współdziałania z koleżankami i kolegami. W przedszkolu czujemy się naprawdę bezpiecznie, a każdy kolejny dzień przynosi nam nowe, pozytywne wrażenia. Krótko mówiąc - nasze przedszkole to przede wszystkim wesoła zabawa, której towarzyszy radosne odkrywanie tajemnic otaczającego świata.