Aktualności:


13-06-2018

W związku ze zbliżającym się piknikiem zapraszamy na spotkanie Rady Rodziców 13 czerwca (środa) o godzinie 16.30. Przypominamy, że 16 czerwca (sobota) w godzinach 11.00 - 14.00 odbędzie się Piknik Rodzinny w Ośrodku Edukacji Ekologicznej ul. Hipiczna. Serdecznie zapraszamy.




06-06-2018

Informujemy rodziców, że z przyczyn nizależnych od przedszkola dzieci z grupy III "Szczęśliwe Biedronki " i grupy IV " Małe Pszczółki " nie wyjechały na planowaną wycieczkę do Sienna. Dzieci z tych grup wyjadą na wycieczkę dnia 20 czerwca (środa). W tym dniu śniadanie o godzinie 7.45, wyjazd z przedszkola o godzinie 8.30. Prosimy rodziców o odbiór dzieci w tym dniu od godziny 14.00.




20-05-2018

Zapraszamy rodziców na uroczystość z okazji ich Święta, które odbędzie się w grupach o godzinie 16.30.

24 maja - czwartek grupa I "Mądre Żabki"

25 maja - piątek grupa III "Szczęśliwe Biedronki", grupa IV "Małe Pszczółki"

28 maja - poniedziałek grupa V "Małe Jaskółki"

29 maja - wtorek grupa II "Zwinne Jaszczurki" godzina 16.00

 





Ciekawe linki:


NABÓR DO PRZEDSZKOLA


http://bydgoszcz.przedszkola.vnabor.pl



INFORMACJE O PLACÓWCE:

http://bip.edu.bydgoszcz.pl

http://bip.edu.bydgoszcz/28/

2018 - Dyplom dla Marii Kołackiej za zajęcie 3-ego miejsca w konkursie "Hip Hop Solo do 6 lat" w Szkole Tańca Bailamos Bydgoszcz.

2017 - Dyplom dla Dominika Kobalczyka za zajęcie III-ego miejsca w IV Międzyprzedszkolnym PrzeglądziePiosenki Angielskiej Beautiful Christmas Songs.

2017 - Wyróżnienie dla Przedszkola nr 28 "Mały Poliglota" w konkursie piosenki "Mikrofon Dla Każdego"

2017 - Dyplom dla Przedszkola nr 28 "Mały Poliglota" za udział w warsztatach w ramach Bydgoskiego Grantu Ekologicznego "Podejmij wyzwanie - podróżuj bez spalin"

2017 - Dyplom dla Przedszkola Anglojęzycznego nr 28 "Mały Poliglota" za zajęcie III-ego miejsca w V Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie Małych Form Teatralnych "My Theatre Adventure"

2017 - Nagroda specjalna dla "Zwinnych Jaszczurek" za ciekawą choreografię w VI Powiatowych Konfrontacjach Tanecznych Przedszkolaka - Magiczne Pantofelki"

2017 -  Wyróżnienie dla "Zwinnych Jaszczurek" w VI Powiatowych Konfrontacjach Tanecznych Przedszkolaka - Magiczne Pantofelki.

2017 - Wyróżnienie dla Gabrieli Ostrowskiej za udział w VI Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie Recytatorskim "Poetry Out Loud"

2017 - Podziękowanie dla Anny Missimy za przygotowanie dzieci do udziału w VI Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie Recytatorskim "Poetry Out Loud"

2017 - Dyplom dla Julii Nadolnej za zajęcie 1-ego miejsca w konkursie "Mistrzostwa Klubu" Fabryka Tańca 

2017 - Nagroda dla twórców scenariusza w konkursie małej formy scenicznej " Dzieciństwo bez % ", dla pani Ewy Wójciak-Kaczmarek.

2017 - Wyróżnienie dla Hanny Trojan za udział w konkursie plastycznym "Mój ulubiony Bohater ze stumilowego lasu"

2017 - Dyplom dla Zosi Smętek, Róży Czerebiej i Antoniny Budzyńskiej za zajęcie II-ego miejsca w konkursie "Przedszkolna scena piosenki i teatru" w kategorii piosenka solo lub w zespole

2017 - Dyplom dla "Tańczących Wiewiórek" za zajęcie II-ego miejsca w konkursie "Przedszkolna scena piosenki i teatru" w kategorii przedstawienie teatralne

2017 - Dyplom dla Zuzanny Wiśniewskiej i Jeremiego Komsty za zajęcie I-ego miejsca w konkursie Globalnego Czytania "Reading is fun"

2017 - Nagroda specjalna dla grupy Zwinne Jaszczurki za ciekawą choreografię w VI Powiatowych Konfrontacjach Tanecznych Przedszkolaka "Magiczne Pantofelki 2017"

2017 - Dyplom dla Przedszkola Angielskojęzykowego nr 28 za zajęcie III- ego miejsca w V Międzyprzedszkolnym Angielskojęzycznym Przeglądzie Małych Form Teatralnych "My Theatre Adventure"

2017 - Wyróżnienie dla Julii Nadolnej za udział w V Edycji Konkursu "Muzyka lat 70"

2017 - Udział w projekcie ekologicznym "Poznajemy właściwości wody"

 

2016 - Udział w projekcie "Wspólnie zmniejszamy zużycie energii" (Bydgoski Grant Ekologiczny)

2016 - Udział w akcji ekologicznej "Sprzątanie świata"

2016- Udział w projekcie ekologicznym "Leśna Skrzynia Skarbów"

2016 - Dyplom dla Przedszkola nr 28 "Mały Poliglota" za zajęcie I-ego miejsca w VIII edycji międzyprzedszkolnego turnieju matematyczno-przyrodniczego "Mądre Główki"

2016 - Dyplom dla Przedszkola Angielskojęzycznego nr 28 "Mały Poliglota" za zajęcie I-ego miejsca w IV anglojęzycznym przeglądzie małych form teatralnych "My Theatre Adventure"

2016 - Dyplom dla Leny S. za udział w Turnieju Kujawsko- Pomorskiej Ligi Tanecznej

2016 - Dyplom dla Maksymiliana K. za zajęcie 2-ego miejsca w konkursie "Reading is fun"

2016 - Dyplom dla Mikołaja T. za zajęcie 2-ego miejsca w konkursie "Reading is fun"

 

2015 - Wyróżnienie dla Antoniny B. za udział w konkursie plastycznym "Jesienna pogoda, jesienny spacer, jesienna przygoda..."

2015 - Nagroda specjalna dla Leny S. za udział w konkursie plastycznym "Życiodajna woda"

2015 - Nagroda specjalna dla Tomasza O. za udział w konkursie plastycznym "Mój Pluszowy Miś"

2015 - Nagroda dla Sebastiana S., Zuzanny W., Oliwiera Ż., Wiktora P., Jakuba P., Zuzanny L., Jana S., Marii S., Ewy S., Kacpra L., Agnieszki C., Julianny S.-S. za udział w konkursie ekologicznym "Chrońmy świat przed hałasem"

2015 - Wyróżnienie w konkursie ekologicznym "Chrońmy świat przed hałasem"

2015 - Udział w projekcie ekologicznym "Leśna Skrzynia Skarbów"

 

2014 – Nagroda dla Nadii M., Zuzanny J., Mai S., Pauliny Ł,  za udział w konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej „Pejzaż wiosenny z nieużytków”

2014 – Nagroda dla Igi K., za udzial w  konkursie plastycznym „Mojemu miastu na urodziny

2014 – II miejsce w konkursie tanecznym „W tanecznym rytmie – taniec ludowy” dla zespołu „Rytmisie”

2014 – Nagroda dla Kornelii P., Igi K., Zuzi J., Wroniki L., Amelii I., za udział w konkursie plastycznym „Krajobraz wiosenny techniką origami”

2014 – Nagroda dla Igi K. za udział  w konkursie plastycznym „Eko-choinka”

2014 – Nagroda dla Martyny W., za udział w konkursie plastycznym „Arcydzieła z odpadów”

2014 – Nagroda dla Izabeli B., za udział w konkursie plastycznym „Żyj zdrowo i kolorowo bez dymu tytoniowego”

2014 – Wyróżnienie dla Leny L. za udział w konkursie plastycznym „Jesienna pogoda, jesienna przygoda”

2014 – Wyróżnienie dla Aleksandra Sz. Za udział w III Między przedszkolnym Anglojęzycznym konkursie recytatorskim „Poety Out Loud”

2014 – Wyróżnienie dla Martyny W. za udział w konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej „Pejzaż wiosenny z nieużytków”

2014 – Udział w przedstawieniu „Jasełkowe Przedstawienia” – Klub Modraczek

2014 – Udział w projekcie ekologicznym „Leśna Skrzynia Skarbów”

2014 – Udział w projekcie ekologicznym „Dzieci kontra śmieci”

2014 – Udział Liliany Ch. W III Między przedszkolnym Anglojęzycznym konkursie recytatorskim „Poety Out Loud”

 

2013 - Wyróżnienie dla przedszkola za udział w konkursie ekologicznym „Mała forma sceniczna”

2013 - Podziękowanie za włączenie dzieci do wspólnej akcji na rzecz chorych i cierpiących Hospicjum im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy

2013 – Wyróżnienie dla przedszkola za udział w IX Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim „Mali przyjaciele przyrody”

2013 – Dyplom dla przedszkola za zaangażowanie w realizację IV miejskiej edycji projektu edukacyjnego dla przedszkoli pt. „Leśna Skrzynia Skarbów” w roku szkolnym 2012/2013

2013 – Dyplom dla przedszkola za zajęcie przez dzieci czołowych miejsc w VII Przedszkolnej Spartakiadzie Pływackiej

2013 – Dyplom dla Liliany Ch. Za udział w IX Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim „Mali przyjaciele przyrody”

2013 – Dyplom dla przedszkola za zajęcie I miejsca w BYDGOSKIM TUTNIEJU pt. „Trójbój artystyczny” PLASTYKA – TANIEC – TEATR

2013 - Dyplom dla przedszkola za zajęcie I miejsca w BYDGOSKIM TUTNIEJU pt. „Trójbój artystyczny” PLASTYKA

2013 - Dyplom dla przedszkola za zajęcie I miejsca w BYDGOSKIM TUTNIEJU pt. „Trójbój artystyczny”  TEATR

2013 – Dyplom dla Jackoba G. za zajęcie I miejsca w III Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej „Piosenka nie zna granic” w kategorii tercet

2013 – Dyplom dla Zuzanny Sz. za zajęcie I miejsca w III Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej „Piosenka nie zna granic” w kategorii tercet

2013 – Dyplom dla Bartosza Sz. za zajęcie I miejsca w III Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej „Piosenka nie zna granic” w kategorii tercet

2013 – Dyplom dla zespołu „WESOŁE RYTMISIE” za zajęcie II miejsca w X Jubileuszowym Przeglądzie Zespołów Tańca Ludowego i Innych Form Tanecznych KAROLINKA

2013 – Dyplom dla grupy przedszkolnej „Zwinne Jaszczurki” za udział w turnieju sportowym „Gry i zabawy na wesoło”

2013 – Dyplom dla Pauliny B. za zdobycie nagrody w konkursie plastycznym „Polskie zwierzęta duże i małe”

2013 – Wyróżnienie dla Patryka S. w II Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie Recytatorskim „Poetry Out Loud”

2013 – Dyplom dla przedszkola za udział w konkursie plastycznym „Jestem projektantem świątecznej kartki”

2013 – Szczególne podziękowanie dla rodziców i dzieci za zaangażowanie i pomoc podopiecznym Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Bydgoszczy

2013 – Dyplom dla Przedszkola za zajęcie I miejsca w VI edycji międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pt. „Ozdoba choinkowa”

2013 - Dyplom dla Anety K. za zajęcie I miejsca w VI edycji międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pt. „Ozdoba choinkowa”

2013 – Dyplom dla Weroniki L. za zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym pt. „Jestem projektantem świątecznej kartki”

 

2012 – Wyróżnienie i nagroda indywidualna dla Alicji H.  za udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym na Słowacji „Wyspa kolorowych kredek”

2012 – Nagroda za udział w konkursie logopedycznym „Mały Mistrz Mowy”
2012 – II miejsce w Między przedszkolnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej „Woda źródłem życia” organizowanym przez Przedszkole nr 34.
2012 – Wyróżnienie za udział w konkursie teatralnym  o tytuł Najbardziej Bajkowego Przedszkola „Bajka o Uprzejmym Smoku” w Osiedlowym Klubie „Odnowa”
2012 – Wyróżnienie za udział w konkursie recytatorskim „Poetry Out Loud”
2012 – III Miejsce w konkursie piosenki angielskiej „Piosenka nie zna granic”
2012 – Nawiązanie współpracy z zespołem z Chicago  „The Fold” w celu nagrania teledysku do piosenki „The weekend whip” z filmu Lego Ninja Go z udziałem dzieci z naszego przedszkola. Teledysk powstał z pomocą rodziców i umieszczony został przez zespół The Fold na stronie internetowej www.borntobeaninja.com
2012 – Udział w III Przeglądzie Zespołów Tanecznych „Muzyczny zawrót głowy”
2012 – Nagroda indywidualna za zajęcie  II miejsca dla Natalii G. - udział w konkursie proekologicznym „Zbieramy makulaturę-oszczędzamy lasy ”.

2011 - 
Dyplom dla przedszkola za udział w konkursie plastycznym „Witaj wiosno”.
2011 - I miejsce za udział w I MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI ANGIELSKIEJ pt. „Piosenka nie zna granic” w kategorii duet.
2011 - Wyróżnienie dla dziecka za udział w konkursie plastycznym „MOJEMU MIASTU – LAURKA NA URODZINY”.
2011 - Dyplom dla dzieci za udział w turnieju sportowym „Zabawy na wesoło”.

2010 -
Wyróżnienie za przygotowanie występu „Jak wróbelek Elemelek w szkole uczył się literek” w III PRZEGLĄDZIE TEATRZYKÓW PRZEDSZKOLNYCH – BAJKOLANDIA 2010.
2010 -Dyplom dla dziecka za udział w Plenerze plastycznym „PRZYGODA WIOSNĄ MALOWANA”.
2010 - I miejsce za udział w turnieju ekologicznym „Każdy przedszkolak mały, duży przyrodzie służy”.

2009 - 
II miejsce w konkursie między przedszkolnym wiedzy ekologicznej „Woda źródłem życia”.
2009 - I miejsce w BYDGOSKIM TURNIEJU pt. „Trójbój artystyczny PLASTYKA – TANIEC – TEATR”.
2009 - Wyróżnienie za udział w konkursie „Laurka dla chorego” – POLA NADZIEI. Hospicjum im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy.
2009 - Wyróżnienie dla dziecka w VIII EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. „Jesienna pogoda, jesienny spacer, jesienna przygoda”.
2009 - III miejsce w kategorii taniec- 6-latki- FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ I TAŃCA PN.  XII MUZYCZNA JESIEŃ PRZEDSZKOLAKA.
2009 - Ogólnopolski Grant dla przedszkolnego chóru „Uccellini” w ramach  programu chórów szkolnych „Śpiewająca Polska”.
2009 
– I miejsce dla naszego przedszkolaka w 1-szym Między-przedszkolnej Olimpiadzie Języka Angielskiego „Co wiemy o Wielkiej Brytanii”
2009 – III miejsce w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Nasza Piękna Planeta”

2008
 - I miejsce w drugim ogólno-miejskim przeglądzie teatrzyków dziecięcych - Prestiżowa nagroda „Najbardziej Bajkowe Przedszkole w Mieście”
2008 – nagroda główna w ogólnopolskim konkursie „Wakacje moich marzeń”
2008 – Grand Prix w Trójboju Artystycznym w dziedzinie Plastyki Tańca i Teatru (konkurs na szczeblu miejskim)
2008 – I miejsce naszego przedszkolaka w konkursie „W Krainie Bajek”
2008 – II miejsce w „Regionalnym Przeglądzie piosenek i teatrzyków o tematyce ekologicznej”. 

2007
 – III miejsce w Regionalnym Przeglądzie piosenek i teatrzyków o tematyce ekologicznej”. 
2007 – wyróżnienie w Przeglądzie Teatrzyków w Języku Angielskim za przedstawienie „Gruffalo”
2007 – Grand Prix w Przeglądzie Teatrzyków w Języku Angielskim za przedstawienie „Snow White”

2006
 – nagroda główna Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej za szkolne i przedszkolne programy recyklingowe
2006 – nagroda główna za stworzenie logo przez dziecko z naszego przedszkola dotyczące recyclingu 
2006 – III miejsce w Przeglądzie Teatrzyków w Języku Angielskim za przedstawienie „Country show”
2006 – nagroda dyrektora Teatru Polskiego za najlepszą rolę małego aktora w przedstawieniu w języku angielskim „The Lion and the Mouse” dla chłopca z naszej placówki
2006 – I miejsce w Przeglądzie Teatrzyków w Języku Angielskim za przedstawienie „The Lion and the Mouse”

2005
 – Wyróżnienie w Przeglądzie Teatrzyków w Języku Angielskim za przedstawienie „The big Turnip”
2005 – I miejsce w Przeglądzie Teatrzyków w Języku Angielskim za bajkę „Cinderella”

 
Slideshow Image 1